Запрошуємо до співпраці

2020-02-29

Науковий журнал Хортицької національної академії запрошує до співробітництва фахівців у галузях педагогіки, соціальної роботи, які розглядають можливість бути включеними до постійного складу редакційної колегії або складу незалежних рецензентів нашого журналу

Науковий журнал Хортицької національної академії надає важливого значення висвітленню найбільш ґрунтовних та впливових досліджень, здійснюваних в проблемному полі педагогіки та соціальної роботи. Із розумінням відповідальності, покладеної на наше видання, ми намагаємося об’єднати навколо реалізації цієї важливої місії провідних фахівців, які мають досвід проведення та опублікування наукових досліджень. На наше переконання, глибина здійснюваної ними експертизи рукописів допоможе забезпечити високий науковий рівень публікацій Наукового журналу Хортицької національної академії.

Вимоги до члена редакційної колегії журналу:

  1. Науковий ступінь з однієї із спеціальностей (спеціалізацій) наукового журналу.
  2. Не менше трьох публікацій за останні 5 років, які відповідають профілю видання, в тому числі у виданнях, включених до Web of Science Core Collection та/або Scopus (за останні 3 роки) чи монографії (розділи монографій), які видані у виданнях, що відповідають категоріям «A», «B» або «C» по класифікації Research School for Socio-Economic and Natural Sciences of the Environment (SENSE).

Вимоги до незалежного рецензента:

  1. Здійснення досліджень в проблемному полі однієї із спеціальностей (спеціалізацій) наукового журналу.
  2. Публікування оригінальних наукових досліджень з тем, які відповідають профілю журналу.
  3. Не менше однієї публікації з профілю журналу за останні 3 роки у виданнях, які включені у перелік професійних видань.