Інформація для бібліотекарів

Шановні працівники наукових бібліотек!

Наш науковий журнал засновано у 2019 році, і він тільки розпочинає свою діяльність. Проте, Науковий журнал Хортицької національної академії впевнено гарантує високий науковий рівень публікацій. Адже Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, засновник видання, має багатий досвід у проведенні наукових досліджень з актуальних проблем, а також досвід плідної співпраці з провідними фахівцями в галузі педагогіки, соціальної роботи в Україні та зарубіжних країнах, про щосвідчить склад нашої редакційної колегії.

Видання спрямоване на висвітлення та оприлюднення результатів наукових досліджень у галузях загальної педагогіки, управління освітою, спеціальної освіти та соціальної роботи.

Ми пропонуємо науковим бібліотекам включити цей журнал до списків своїх електронних колекцій.

Науковий журнал виходить 2 рази на рік, має свідоцтво про державну реєстрацію: КВ №24104-13944Р від 22.07.2019, ISSN: 2707-3076, кожному випуску журналу і розміщеним у ньому статям присвоюється ідентифікатор DOI.

У видавничій системі Open Journal Systems, на платформі якої створений сайт нашого журналу, передбачено засоби інтеграції з бібліотечним програмним забезпеченням, що дозволяє бібліотекам забезпечувати архівне збереження електронного контенту журналу та/або безпосередньо брати участь у видавничому процесі.

Вміст цього журналу відповідає ліцензії Creative Commons – Attribution 4.0 International.

Ми пропонуємо науковим бібліотекам включити цей журнал до списків своїх електронних колекцій. Додатково, в цій видавничій системі передбачено засоби інтеграції з бібліотечним програмним забезпеченням, що дозволяє бібліотекам забезпечувати архівне збереження електронного контенту журналу та/або безпосередньо брати участь у видавничому процесі. Більш детально про ці можливості див. на сайті Open Journal Systems).